DSC TE 1230 AK Fém dobozba szerelt segédtáp akkumulátortöltő TE1230AK
- Ajánlott segédtáp egységként riasztórendszerekhez, video megfigyelőrendszerekhez, beléptető rendszerekhez. - Szabályozható kimeneti feszültség a pontos töltés beállításának érdekében. - Akkumulátorok töltéséhez megfelelő töltőáramot biztosít. - Fordított akkumulátor elleni védelem. - Automata hőmegfutás elleni védelem. - Automata rövidzár védelem. - Biztosítékkal védett AUX kimenet.  - Áramszünet esetén automatikus átállás akkumulátoros üzemmódra. - Teljes fémdoboz földelés. - Védett kábel átvezetés. - Furatsablon moduloknak. - Elegendő hely 1db 7Ah akkumulátor számára (nem tartalmazza a csomag! ). - LED-es AC táp kijelzés.  - Szabotázskapcsoló. - Beépített TAPTE 1230 tápegység. - Beépített 40VA-es transzformátor.  - Tápfeszültség: 230VAC. - Kimeneti tápfeszültség: 13, 8VDC. - Maximális terhelhetőség: 3A. - CE min ősítés.