DSC RF5132-868 32 zónás vezeték nélküli zónabővítő RF5132868 110241
32 zónás vezeték nélküli zónabővítő, rádió vevő, 868 MHz.
- 32 vezeték nélküli érzékelő vagy 16 vezeték nélküli kulcs fogadására.
- Nyomtatott áramkörre integrált belső antenna.
- Működési frekvencia: 868 MHz.
- Egyirányú kommunikáció.
- Felügyelt egységek.
- Egyszerű programozás.
- 4 vezetékes adatbuszon kapcsolódik a központhoz.
- Buszvezeték hossza: max. 230m.
- Tápfeszültség: 13, 8VDC.
- Áramfelvétel: 50mA.
- PC585, PC1616, PC1832 és PC1864 központtal kompatibilis.
- Működési hőmérséklet: 0°C - 50°C.
- Méretei: 147 mm x 106 mm x 26 mm.