Steinhaus PRO-HTR600 Elektromos sövényvágó, 600W sövény vágó 51cm KIÁRUSÍTÁS = 1FT NMÁ = garázsvásár - Jelenlegi ára: 1
Steinhaus PRO-HTR600 Elektromos sövényvágó, 600W, Penge 51cm, Fogak közötti távolság 20 mm
Steinhaus PRO-HTR600 Elektromos sövényvágó
A Steinhaus sövényvágó, a PRO-HTR600 alkalmas kis kertekhez és telkekhez, csendes és könnyen kezelhető. Alkalmas a cserjék és sövények tisztítására, vágására, formálására és vékonyítására, 20 mm-es vastagságú ágak vágására.
A kettős penge hossza 510 mm, az effektív vágási hossz pedig 448 mm.
Mindössze 2x alkalommal használt, újszerű állapotban, eredeti dobozában, minden papírjával.
Eredeti ára 14. 990 ft volt - MOST 1 FORINTÓL MINIMÁLÁR NÉLKÜL!!!
Részletek
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
Motor típusa
Elektromos
Tápellátás típus
Hálózathoz
Munka típusa
Hobbi
Funkciók
Ergonomikus fogantyú
Csomag tartalma
1 x Sövényvágó
Szín
Piros/Fekete
TECHNIKAI TULAJDONSÁGOK
Teljesítmény
600 W
Tápfeszültség
230 V
TELJESÍTMÉNY
Üresjárati fordulatszám (rpm)
1700
Fogak közötti távolság
20 mm